Zircon Hvězda Rajhradu "Shaggy" -  CHOVNÝ ČESKÝ ŠAMPION, ČESKÝ GRANDŠAMPION, ŠAMPION ČMKU, KLUBOVÝ ŠAMPION

CHOVNÉHO PEJSKA NABÍZÍME KE KRYTÍ

Shaggy, vlastním jménem Zircon, se narodil 18.10.2010 spolu se svými dvěmi sestrami Zairou a Zorou v chovatelská stanici Hvězda Rajhradu. Je to německý špic malý v barvě orange-sable. V této chvíli má 7,5 let. Shaggy je velký mazlík ... hlavně po ránu. Ale má také svou hlavu, hlavně když mu dáme nějaký povel, tak přemýšlí, jestli to má udělat nebo ne. Pokud máme u sebe nějaký pamlsek, tak hned poslechne..ale pokud v ruce nic nemáme, tak dělá, že ten povel slyší poprvé.

Shaggy je vyšetřen na luxaci patel s oficiálním výsledkem 2/2 (neofic. 2/0).

Koncem února 2012 jsme s Shaggym byli na vyšetření patell u MVDr. Vítězslava Rašky, který ho vyšetřil s výsledkem 3/3. Shaggy však v té době žádné potíže neměl, proto jsme s tímto výsledkem nesouhlasily a podaly jsme odvolání (neoficiálně byl vyšetřen 2/0, s tímto výsledkem v současné době souhlasím, ale bohužel je neoficiální). Ve čtvrtek 19.7. jsme s Shaggym cestovali do Brna na opětovné vyšetření, kde ho posoudili dva veterináři, s výsledkem 2/2 (jde vidět, že veterináři drží při sobě, uznají chybu veterináře, ale úplně ho nepotopí).

Bonitace Ing. Leoš Jančík 30.9.2012 Brno: Shaggy je chovný pejsek typu malého s výškou 27,5 cm, barvy orange-sable středně syté, mírně delšího formátu, nůžkový skus, plnochrupý.

 

Jeho matka: UNIQUE STELLA Hvězda Rajhradu - narozená 1.2.2009, německý špic malý barvy oranžové, PL 0/0, její matka Spirabilis Hvězda Rajhradu a její otec Haky Mariadolf

Jeho otec: FOLK z Tichého háje - narozený 27.6.2008, německý špic malý barvy černé, PL 0/1, jeho matka Yrra z Tichého háje a jeho otec Casian z Tichého háje

 Shaggy jako štěně:                             

 Shaggy aktuální foto:

 Jeho matka:                            

 Jeho otec: