Zircon Hvězda Rajhradu "Shaggy" -  CHOVNÝ ČESKÝ ŠAMPION, ČESKÝ GRANDŠAMPION, ŠAMPION ČMKU, KLUBOVÝ ŠAMPION

CHOVNÉHO PEJSKA NABÍZÍME KE KRYTÍ

Shaggy, vlastním jménem Zircon, se narodil 18.10.2010 spolu se svými dvěmi sestrami Zairou a Zorou v chovatelská stanici Hvězda Rajhradu. Je to německý špic malý v barvě orange-sable. V této chvíli má přes 8 let. Shaggy je velký mazlík ... hlavně po ránu. Ale má také svou hlavu, hlavně když mu dáme nějaký povel, tak přemýšlí, jestli to má udělat nebo ne. Pokud máme u sebe nějaký pamlsek, tak hned poslechne..ale pokud v ruce nic nemáme, tak dělá, že ten povel slyší poprvé.

Shaggy je vyšetřen na luxaci patel s oficiálním výsledkem 2/2 (neofic. 2/0).

Koncem února 2012 jsme s Shaggym byli na vyšetření patell u MVDr. Vítězslava Rašky, který ho vyšetřil s výsledkem 3/3. Shaggy však v té době žádné potíže neměl, proto jsme s tímto výsledkem nesouhlasily a podaly jsme odvolání (neoficiálně byl vyšetřen 2/0, s tímto výsledkem v současné době souhlasím, ale bohužel je neoficiální). Ve čtvrtek 19.7. jsme s Shaggym cestovali do Brna na opětovné vyšetření, kde ho posoudili dva veterináři, s výsledkem 2/2 (jde vidět, že veterináři drží při sobě, uznají chybu veterináře, ale úplně ho nepotopí).

Bonitace Ing. Leoš Jančík 30.9.2012 Brno: Shaggy je chovný pejsek typu malého s výškou 27,5 cm, barvy orange-sable středně syté, mírně delšího formátu, nůžkový skus, plnochrupý.

 

Jeho matka: UNIQUE STELLA Hvězda Rajhradu - narozená 1.2.2009, německý špic malý barvy oranžové, PL 0/0, její matka Spirabilis Hvězda Rajhradu a její otec Haky Mariadolf

Jeho otec: FOLK z Tichého háje - narozený 27.6.2008, německý špic malý barvy černé, PL 0/1, jeho matka Yrra z Tichého háje a jeho otec Casian z Tichého háje

 Shaggy jako štěně:                             

 Shaggy aktuální foto:

 Jeho matka:                            

 Jeho otec: